Sandık Kurulu Başkanları’nın isim ve telefon numaralarını CHP nasıl elde etti?

0
13

31 Mart seçimleriyle ilgili şaibe ve usulsüzlük tartışmaları sürerken, CHP’nin seçim öncesi, hiçbir partiyle paylaşılmayan sandık kurulu başkanlarının listesini hem de telefon numaralarıyla birlikte ele geçirdiği ortaya çıktı.

CHP'den sandık kurulu başkanına skandal mesaj: Size güveniyoruz

Yüksek Seçim Kurulu AK Parti Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, kişisel Twitter hesabından, 31 MartYerel Seçimleri’ne dair yaşanan bir skandalın görüntüsünü paylaştı.

CHP’li adaydan sandık kurulu başkanına mesaj!

Buna göre; CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Mehmet Salih Usta, bir sandık kurulu başkanına mesaj atıyor ve, “görevinizi hakkıyla yerine getireceğinize inanıyor, size her zaman olduğu gibi güveniyoruz” diyor.

CHP’nin adayının mesajı şu şekilde:

Değerli sandık başkanım. Adeta bir demokrasi şöleni havasında yaşanmasını temenni ettiğimiz 31 Mart seçimlerinde aldığımız görev, hepimizin geleceği için son derece önemlidir.

Sağlam bir irade, yüksek adalet bilinci gerektiren bu görevi hakkı ile yerine getireceğinizden en ufak bir şüphemiz dahi yoktur. Sizlere her zaman olduğu gibi güveniyor, görevinizde başarılar diliyorum.

Saygılarımla… Mehmet Salih Usta – CHP Pendik Belediye Başkan Adayı

Liste hiçbir partiyle paylaşılmıyor! CHP telefon numaralarını bile ele geçirmiş

Hiçbir partiyle paylaşılmayan sandık kurulu başkanları listesinin, hem de telefon numaralarıyla birlikte CHP’lilerin eline geçmesi kafalarda soru işareti bırakırken, üstüne bir de CHP’li adayın sandık kurulu başkanına mesaj atması dikkat çekti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here