Saadet Partisi de bir FETÖ’cü!

0
19

DHKP-C’nin CHP’si, PKK’nın HDP’si ve FETÖ’nün İP’i ile izdivaç yaptığının işarei olarak hergün yeni bir olay ile ifşa oluyor. Son demeyelim de, bunlardan biri de İdris Naim Şahin’in Saadet Partisi listesinden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı adayı yapılmasıdır.

Temel Karamollaoğlu, “Bizim hiçbir parti ile ittifakımız yokur.” demişti. “Bu sözlerin akçakça bir yalan olduğu binlerce kez daha tescillendi” diyor olayın arka yüzünü bilenler.

Katıksız bir FETÖ’cü olduğunu sağır sultanın bile duyduğu bir gerçek iken, Temel Karamollaoğlu’nun İdris Naim Şahin’i aday göstermesinin anlaşılır bir tarafının olmadığı aşikar.

AK Parti’de bakanlık bile yaptığı halde FETÖ’cü katillerle gösteri yapmaktan geri durmadığını gözlerimizle gördük.

İDRİS NAİM ŞAHİN’İ SAADE’TEN ADAY YAPAN ELLERİ TANIYORUZ

Kime ait olduğunu bildiğimiz bir el, CHP yakınlaşmasından sonra İdris Naim Şahin’i FETÖ’nün partisi İP’ten aday yapmak istemiş, fakat Saadet sazan balığı gibi ileri fırlayarak onu Ordu Büyükşehir Belediye Adayı olarak sahneye koymuş.

Naim Şahin 25 Aralık 2013’de F. Gülen’in talimatı ile AK Parti’den istifa etmişti.

17/25 Aralık 2013’ten bugüne kadar FETÖ için elinden ne gelirse yapan Naim Şahin Zaman Gazetesi için yapılan izinsiz gösteride şimdi firari olan Ekrem Dumanlı, Hakan Şükür ile FEÖ’nün gözdesi İdris Bal ile aynı karede yer alıyor.

SAADET’İN TABANI ŞAHİN’İ İSTEMİYOR

Ancak FETÖ’nün güdümüne giren Temel Karamollaoğlu’nun aksine Saadet Partisi tabanı İdris Naim Şahin’i SP saflarında görmek istemiyor.

Ayrıntılar geliyor…

Fetih Haber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here