Oylarımı sat bana Temel Karamollaoğlu

0
42

SayınTemel Karamollaoğlu!

Sana, ailemizin Milli Nizam Partisi’nden başlayıp Saadet Partisi’ne kadar gelen siyaset serüvenini anlatacaktım. Vazgeçtim!

3 nesil boyu çektiğimiz eza, cefayı ve kelle nasıl koltukta gezdiğimizi bir bir anlayacaktım. Vazgeçtim!

Bu dönemde kalemimizin kaç defa kırıldığını, kaç kez ölümden döndüğümüzü ve kaç kez kurşunların ıslık çalarak ve de kulaklarımızı yalayarak geçtiğini tek yek anlatacaktım. Vazgeçtim!

Yarım asırlık siyasi hayatımızda siz parti yöneticilerinin nerelerde ve nasıl yanlışlar yaptıklarınızı, yanlışlarınızı da dinî motiflerle kamufle ettiğinizi anlatacaktım. Vazgeçtim!

Refah Partisi ve Fazilet Partisinin kapatılma kokusunu aldığımız zaman yurtdışından 20 bin araba dolusu yiğit ile Ankara’yı kuşatma kararı aldığımızı bildirdiğimizde o günkü yönetim tarafından “partimiz kapatılmayacak” yalanları ile nasıl dudurulduğumuzu anlatacaktım. Yine vazgeçtim!

Refah Partisi’nin kapatılması sonrası diğer partilerden ayrılan küskünler grubunun arkasına takılmak suretiyle iktidar olmamak için ellerinizden geleni nasıl yaptığınızı anlatacaktım. Yine vazgeçtim!

Altı nesil boyu darbelerle nasıl uyandığımızı ve nasıl uykuya daldığımızı, büyük dedemin 2, dedemin 4, babamın 4, benim 5, oğlum ve kızımın 2 ve altı yaşındaki torunumun 1 darbe gördüğünü/gördüğümüzü anlatacaktım. Yine de vazgeçtim.

17 seneden beri Erdoğan ve AK Parti’ye küfredip, düşmanlık yaparak iktidar olunamayacağını niye anlayamadığınızı madde madde soracaktım. Ondan vazgeçtim.

Yarım asırlık bir parti geleneğinin geldiği % 21.38 oy oranı ve 158 milletvekilliğini kaybedip partinin oyunu % 0’68’e düşürme zaferini nasıl kazandığınızı soracaktım. Ondan da vazgeçtim.

Bizim tırnaklarımızla kaza kaza vücuda getirdiğimiz Avrupa Milli Görüş Teşkilatı’nı FETÖ’ye nasıl sattığınızı, bundan ne aldığınızı, satarken de kime sorduğunuzu, bir milyar Euro’dan fazla mal varlığı ile Milli Görüş’ü FETÖ’ye hibe edip etmediğinizi soracaktım. Bundan vazgeçmedim. Hep soracağım.

Bu kadar ihanet yetmemiş olacak ki, bu kez Saadet Partisi’ni, İslam Düşmanı CHP’ye, Katil PKK’ya, Batı’nın maşası FETÖ’ye niye sattınız? CIA, MOSSAD, VATİKAN, MI6, BND ve ötekilere niye sattın?

Erdoğan Düşmanlığı nasıl oldu da sizi Türkiye Düşmanı yaptı? AK Parti Düşmanlığı nasıl oldu da en nazik tabiriyle sizleri bu dinin ve vatanın düşmanı kafirlerin dostu yaptı? Ortaklıklarınız bunu ispatlıyor.

Son yarım asırda 4 partimizin kapatılmasında ve bir asır boyu süren darbelerin içerisinde yer alan, terör örgütlerinin de hamisi olan CHP, 50 bin insanın katili ve bizi milyarlarca lira zarara uğratan PKK, Batı’nın maşası ve vatan haini FETÖ ile ne halt yediğinizi soruyorum. Kıyamete kadar da soracağım.

Bunları sormaktan asla vazgeçmiyorum/vazgeçmeyeceğim. Ancak sana bir teklifim var:

Saydığım ve sayamadığım ihanetlerinizden dolayı o günden bugüne kadar olan bütün ailemin, yani baba, anne, kardeş ve yeğen ve tüm akrabalarımın oylarını, bütün ailemin Milli Nizam’dan başlayıp Saadet Partisine kadar olan bütün hizmetlerimizi senden satın almak istiyorum.Bir beyaz kağıt al ve:

“Milli Görüş Teşkilatını FETÖ’ye, Saadet Partisi’ni de CHP, FETÖ ve PKK’ya satan ben Temel Karamollaoğlu olarak Yozgat Eşrafı’ndan olan Okcu Ailesinin Milli Nizam Partisi’nden bugüne kadar bize verdikleri bütün oylarını, partilerimize ve kuruluşlarımıza yaptıkları hizmetlerini bu aileden Muhammed Mücahid Okcu’ya satıyorum” diye yaz. Altına da 1’den 9’a kadar bir rakam yazıp bu rakamın arkasına da istediğin kadar sıfır koy ve imzala.

Ben istediğin kadar ödemeye oy ve hizmetlerimi satın almaya hazırım. Çünkü artık benim ve ailemin bir tek oy ve hizmetinin dahi sizin yanınızda olmasını istemiyorum.

Eğer Müslümanların oylarını, kuruluşlarını, emeklerini, davalarını,mallarını ve vatanlarını insanlık düşmanlarına satacağınızı bilseydik, ne sizin gibi vatan hainlerine oy verirdik, ne de sizlere hizmet ederek Müslümanların başına bela olmanıza zamin hazırlardık! Aksine şimdi ortaklık kurduğunuz kutsallarımızın düşmanı olan CHP, PKK ve FETÖ ile savaştığımız gibi sizinle de savaşırdık.

Artık sen ve ben mahşere kadar düşmanız. Bu düşmanlık tevbe edip bu vatan ve millete verdiğiniz zararları ödediğiniz zaman ancak sona erer. Bunu asla unutma!..

Ben yine tekrar ediyorum: OYLARIMI SAT BANA TEMEL KARAMOLLAOĞLU!

Selam, afiyet ve rahmet inanan ve inandığı gibi yaşayanların üzerine olsun!

Muhammed Mücahid Okcu, [email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here