28 Şubat darbesini nefretle anıyoruz

0
40

22 yıl önce bu gün yine kara bir ihanete mecbur kaldık. 28 Şubat 1997 sabahı postmodern bir darbe ile uyandık. Bugün ABD Başkanı’nın kulağına yardımcısı “Bizim çocuklar başardı.” haberini yine fısıldadı.

28 Şubat Darbecileri Refah-Yol Hükümeti’nin Başbakanı Necmettin Erbakan’ın önüne milletin aleyhine yani İslam Düşmanlığı’nı dikta ettiren 20 maddelik bir ihanet planı koydular: İmzala…

İşte size 28 Şubat 1997 Postmodern Darbesi’nin kısa bir özeti:

28 Şubat Darbecileri NATO’nun emriyle vatana kastettiler. Sonu bir yığın olaya ve ihanetle bitti.

Türkiye IMF ve Dünya Bankası’na mahkum edildi. Bu ülkenin başbakanı bir milyon dolar için IMF başkanının ayaklarını yalar hale getirildi.

28 Şubat’ın faturası 400 milyar dolar oldu.

Ülke bir sente muhtaç hale getirildi. Memurun maaşı bile deprem yardım paraları ile ödendi. Bunu zamanın başbakanı Bülent Ecevit ve onun maliye bakanı itiraf etti.

İmam Hatip Liseleri’nin orta kısımları kapatıldı. Lise kısmından mezun olanların üniversite yolu kesildi. İlahiyat Fakültelerinden mezun olanlar Din Dersi öğretmeni bile yapılmadı.

Onun yerine Baytar mektebinden mezun olanlar bile Din Dersi Öğretmeni yapıldı.

Böylece İmam Hatipler ve İlahiyat Fakulteleri zamanla kapanmaya mahkum edildi.

Devletten bir kuruş çıkmadan sadece milletin desteği ile inşa edilen İmam Hatip Liseleri’nin binalarına el konuldu.

Vatan ve milletin lehine çalışan bütün vakıf ve dernekler kapatıldı ve mallarına el konuldu. Yani her darbe sonrası görüp yaşadıklarımızı yeniden görüp yaşadık.

İkna odaları kuruldu. İstanbul Üniversitesi ikna odalarının başında başaörtüsü düşmanı Kemal Alemdaroğlu’nun “kaşarlısı” Nur Serter vardı. O da CHP tarafından ödüllendirilerek milletvekili yapıldı. O da bu ödül karşılığı olsa gerek, yaptığı Allah Düşmanlığı’nın arkasında duracaktı

Binlerce öğrencinin, ve öğretim üyesinin canına, hayatına, kariyerine kasteden Kemal Alemdaroğlu, yaptıklarını unutmuş gibi bir de ortağı Kemal Kılıçdaroğlu ile sözde “adalet yürüyüşü”ne katıldı.

Öğretim üyelerine komplolar kurularak bir bir kapı dışarı edildiler. Bunlardan biri de kadro karşılığı Kemal Alemdaroğlu’nun satın aldığı şimdi herbiri üst makamlara çıkmış olan adamların ifadeleri ile İstanbul Üniversitesi’nden başörtüsü yüzünden kovulan Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş hanımdır.

28 Şubat Darbesi’nin sivil gözüken vatan haini P.İ.Ç. lileri Batı’nın başını çektiği darbenin içerisinde yer aldığını itiraf etti. Bu darbe FETÖ’ye meydanı boş bıraktı, yani ülkeyi teslim etti.

28 Şubat’ta bu ülke başta Siyonist İsrail, Batı ve içerideki bütün hırsızlara talan ettirildi.

Darbe sonrası bütün sivil toplum örgütleri tırpanlanırken, hepisine darbe vurulurken FETÖ ödüllendirildi. Homoseksüel olduğunu ispat için kitap yazmaya başlayan öğretmeni infaz ettiren Feto, her vesile ile darbecileri alkışlıyor, onlarla beraber olduğunu dile getiriyordu.

Başörtülü kız öğrencilerin hayatları adeta hapishaneye çevrildi. Üniversite öğrencileri, hatta İmam Hatip Lisesi’nin kız öğrencileri zulümden paylarını aldılar.

Milletin çocuklarının önlerine etten duvarlar örüldü ve okullarına alınmadılar. Hatta otobüslere doldurulup dağ başlarına bırakıldılar.

Başörtülü bütün öğrenciler yerlerde sürüklendi. Evli üniversite öğrencilerinden hamile olanlardan bazıları doğmamış bebeklerini kaybettiler.

28 Şubat’ın kudretli paşalarından Genelkurmay 2. Başkanı Çevik Bir’in “Bin yıl sürecek.” dediği 28 Şubat on yıl bile sürmeden bitti Allah’ın izniyle. Yani tarihe gömüldü.


Tabii 28 Şubat mağdur ve mahkumlarının bir de son umutları vardı. Bu “bin yıl sürecek” denilen 28 şubatı tarihe gömen lider Recep Tayyip Erdoğan’dı.

12 Eylül 1980 Darbesi’nin üzerinden 16 geçmişti ki, 28 Şubat 1997 darbesi yapıldı. Ondan 19 buçuk yıl sonra yani 15 Temmuz 2016’da darbeciler yeni darbeye kalkıştılar. Vatan sevdalısı millet NATO, FETÖ, CHP, PKK ve Batılı devletler ve terör örgütlerinin beraberce kalkıştıkları bir darbeydi bu.

Ve biz,

28 ŞUBAT POSTMODERN DARBESİ’Nİ NEFRETLE ANIYORUZ!

FETİH HABER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here